Kancelaria Adwokacka Lachowska § Bałon

Kancelaria Adwokacka Lachowska § Bałon prowadzona jest przez adwokatów Dianę Lachowską i Konrada Bałona. Naszym celem jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Oferta kancelarii jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i do osób prawnych. Nasz zespół ma bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych. Zawsze dążymy do pełnego zrozumienia potrzeb klienta oraz rezultatu jaki chce osiągnąć. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz jej wnikliwe przeanalizowanie pod każdym kątem, w celu znalezienia optymalnego rozwiązania. Wspólnie opracowujemy strategię działania zmierzającą do osiągnięcia zamierzonego celu. Cechujemy się wysoką sumiennością, rzetelnością oraz uczciwością.

Adwokat

Diana Lachowska

Adwokat Diana Lachowska ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2016 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie zawodowe w zamojskich Kancelariach Adwokackich specjalizujących się w prawie cywilnym i karnym. W 2019 r. uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Lublinie. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół zagadnień związanych z prawem rodzinnym, spadkowym, odszkodowaniami i zadośćuczynieniami. Wyróżnia ją pełne zaangażowanie i indywidulane podejście do każdej powierzonej sprawy oraz dbałość o jak najlepsze zabezpieczenie interesów Klienta.

Diana Lachowska - Adwokat
Konrad Bałon - Adwokat

Adwokat

Konrad Bałon

Adwokat Konrad Bałon ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2015 roku obronił pracę magisterską pod tytułem „Zachowek – jako forma ochrony osób najbliższych spadkodawcy”. W latach 2016 – 2018 odbył aplikację adwokacką podczas której zdobywał doświadczenie zawodowe w krośnieńskiej Kancelarii Adwokackiej pod patronatem V-ce Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie – Adwokata Tomasza Ostafila. W 2018 roku otrzymał wyróżnienie w Izbowym Konkursie Krasomówczym organizowanym przez Okręgową Radę Adwokacką w Rzeszowie.  W 2019 r. po zdaniu egzaminu adwokackiego został wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, a po przeniesieniu siedziby do Hrubieszowa na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Lublinie. W 2020 r. został doceniony przez klientów i osiągnął status laureata w zestawieniu Orły Prawa 2020.

Prywatnie pasjonat sportu i historii. Aktywnie uprawia kolarstwo.